Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
  • Zobrazit

ČESKÝ NÁBYTEK

 Kvalitní český nábytek – to je masiv a silné lamino.

Také už máte dost nekvalitního nábytku pochybného původu? Pokud jste si uvědomili, že nejste tak bohatí,  aby jste si kupovali nejlevnější nábytek, zkuste šáhnout po české výrobě. Český nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou provedení při zachování rozumné ceny. Český nábytek je často vyroben z masivního dřeva – často smrkového nebo z kvalitního silného lamina.

Lamino

Lamino je v dnešní době nejpoužívanějším materiálem díky cenové dostupnosti.  Mnohdy je lamino tvrdší než masív a navíc není tak náročný na povrchovou úpravu. Čeští výrobci dodávají nábytek z lamina o síle 18 mm, pro jehož výrobu je použita odlišná technologie, než u výrobců levného nábytku z nekvalitního lamina o síle 16mm a méně. Další předností tohoto materiálu je široká škála odstínů, typů povrchů a dezénů. Jádro  lamina tvoří lisovaná dřevotříska, na jejimž povrchu z obou stran je nalepen laminovací papír, který je následně zalit melaminovou pryskyřicí.

Lamino nabízí mnoho provedení


Jistě budete příjemně překvapeni cenou, kvalitní nábytek nemusí být nutně drahý!  Díky snadné domluvě s výrobcem je také možnost výroby nabízeného nábytku v atypických rozměrech na zakázku. Potěší jistě i osobní přístup k zákazníkovi od začátku objednávky až po případné reklamace.KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Nábytek RADYS 
Mosty u Jablunkova 1060
73998 Mosty u Jablunkova

JavaScript musí být povolen